Моите 10: юни 2024

Теоретично може да поспорим, но на практика малко неща са по-хубави в този живот и свят от месец юни. Тазгодишният неусетно се оказа месец на много първи неща (а всички знаем, че от един момент нататък на човек не му се случва чак толкова често да прави някакви неща за първи път).

Например в момента пиша този текст от един къмпинг в Гърция и макар че самото място не успя да се „класира“ за списъка по-долу, си изкарваме повече от добре. Щастливи деца, много приятели и безброй слънчеви спомени.

Миналата седмица пък бях в Италия. Сама. Не бих го нарекла точно приключение, но със сигурност беше нещо, за което и аз не си вярвах, че ще посмея да направя. А сега съм си благодарна, че преборих себе си и гласчето, което ми казваше “къде по дяволите си тръгнала?!”

Накратко, лято е, дните са дълги, животът е по-хубав с тен, джин в ръка и крака, заровени в пясъка, а междувременно е редно да оценим, ако почти нямаме проблем, който да не може да изчака до септември.


♥️ Нищо не помага за добър старт на деня като един малък бейлис във фрапето на плажа.

♥️ Бях на концерт на Руши в Кино Кабана (и беше толкова яко, че през юли ще повторя).

♥️ Роклята на лятото – LANA от Vintage summer

♥️ Чантата на лятото – Longchamp Le Panier Pilage

♥️ Най-добрата (и супер комфортна) слънцезащита за лице, която съм ползвала някога – Beauty of Joseon

♥️ Супер идея за бързо хапване в района на НДК – Fresh pasta to go*

♥️ „Шантавия до шия“ – едно от най-свежите (детски) четива, на които сме попадали напоследък.

♥️ Dobble – топ идея за компактна игра, която лесно може да се носи навсякъде и по всяко време, ние имаме и вариант Бързи букви, спасяват положението и в ресторанти, и по плажове.

♥️ Crocs* вече имат магазин в Paradise center в София и ние официално сме зарибени, най-вече по хилядите видове jibbitz, които предлагат, даже вече имаме списък със следващите, които да добавим към колекцията си.

♥️ Нямам търпение да гледам документалния филм Federer: Twelve final days (Amazon Prime), който проследява последните дни от кариерата на този наистина феноменален спортист (и мой фаворит за всички времена и сред всички спортове на планетата).


* Посещението във Fresh pasta to go, както и обувките на Crocs, са ни подарък.

Надявам се, че сте открили нещо интересно тук!

До скоро,

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.